+38 (066) 758-45-44
Trans-Atlas logo

Перевезення вантажів автотранспортом

Транспортна компанія Транс-Атлас займається міжнародними перевезеннями вантажів.

Наше підприємство пропонує малотонажні вантажні автомобілі різних типів. Також, ми здійснюємо не лише малотонажні перевезення, вантажі вагою від 5 тонн до 20 тонн ми також перевозимо. Якщо Вас цікавлять такі перевезення, Ви можете перейти на наш основний сайт, де можна обчислити вартість перевезення вантажу та замовити при необхідності. Посилання тут: trans-atlas.com.ua

Зараз Ви на сайті, де розміщено основну інформацію про перевезення вантажів вагою до 5 тонн. Варто зауважити, що ми позиціонуємо Транс-Атлас, як міжнародного перевізника, проте перевезення по Україні також трапляються.

Напрямки з якими ми працюємо

Зараз наше підприємство, зазвичай, працює за напрямками Україна<->Європа. Найбільш популярні маршрути, за якимии ми здійснюємо перевезення це: Україна - Німеччина, Україна - Франція, також це країни Прибалтики. Тому, якщо Вам потрібно перевезети вантаж із Європи чи в Європу, ми будемо раді Вам допомогти.

Час від часу, ми робимо знижки на перевезення на популярні маршрути. Ми публікуємо наші знижки, актуальні пропозиції на вільний транспорт та новини в транспорті на нашій сторінці в Facebook та в Telegram каналі (посилання будуть внизу).

карта напрямків перевезень

На карті зображено основні напрямки перевезень, з якими ми працюємо. Якщо Вас цікавить, чи можемо ми здійснити Ваше перевезення, Ви можете обговорити це з нашим логістом.
Зателефонуйте за номером +380667584544